Patronat medialny

Argus - jest wiodącym dostawcą oceny cen, inteligencji biznesowej oraz danych o światowym rynku ropy naftowej, produktów naftowych, gazowych, LPG, węgla, energii elektrycznej, biopaliw, biomasy, emisji i transportowe.

”Czas na gaz!”

Międzynarodowe i niezależne pismo dedykowane LPG & CNG & LNG, założone w lipcu 2003 roku. Dzięki drukowanej wersji i artykułom zamieszczanym w 4 językach (polski, angielski, rosyjski, niemiecki), każdy numer dociera do Czytelników w 49 krajach świata. „Czas na gaz!” jako jedyne pismo na międzynarodowym rynku LPG i CNG jest corocznie stale obecne podczas minimum 15 targów i konferencji dot. gazu w Polsce i na świecie, a dzięki wieloletniej współpracy z takimi organizacjami jak m.in. WLPGA oraz NGVA Europe – „Czas na gaz!” obejmuje Patronat Medialny nad najważniejszymi światowymi wydarzeniami rynku LPG i CNG. Docieramy wszędzie tam, gdzie jest zainteresowanie tematyka gazową!

Zapraszamy po więcej informacji na www.czasnagaz.com.pl.

UPECO jest liderem pod względem usług informacyjnych dla przemysłu energetycznego na Ukrainie (segment ropy naftowej i gazu). Od 1997 r. firma publikuje magazyn OilMarket, który dostarcza czytelnikom informacji z wiarygodnych źródeł. Pisze o B2B, osobach decyzyjnych. UPECO jest na rynku od 20 lat, co pozwoliło wypracować wysoki poziom zaufania do jej usług. Podczas tego okresu UPECO współtworzyło dziesiątki konferencji, setki analiz i kampanii promocyjnych. Wydano ponad 1000 magazynów. UPECO dysponuje największym archiwum danych dla ukraińskiego rynku paliwowego.