Zakwaterowanie

Szósta edycja Międzynarodowej Konferencji LPG – Wyjątkowa Energia odbędzie się w pięciogwiazdkowym hotelu Bristol w Warszawie.

Od 1901 roku hotel jest jednym z najbardziej wyróżniających się miejsc na mapie Warszawy.

Założony przez Ignacego Paderewskiego - pianistę i kompozytora światowej sławy - od samego początku gościł w swoich progach wybitnych przedstawicieli światowej kultury. To tutaj słynny malarz Wojciech Kossak miał swoje atelier, w którym tworzył najwspanialsze dzieła. Jan Kiepura, najsłynniejszy polski tenor, śpiewał z hotelowego balkonu, zaś kompozytor Karol Szymanowski miał w zwyczaju odbywać tu spotkania, podczas których dyskutował o kondycji polskiej kultury ze swoimi przyjaciółmi - artystami z Filharmonii Narodowej.

Po pieczołowitej renowacji, Hotel Bristol oferuje gościom niezapomniane doznania - wspomnienie Warszawy z czasów Belle Epoque, połączone z najnowocześniejszym komfortem.

Czaruje majestatyczną neorenesansową fasadą i pięknymi wnętrzami z eleganckimi elementami Art Deco z początków XX wieku. Zachwyca prestiżową lokalizacją przy Trakcie Królewskim, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego, w odległości kilku kroków od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej.

Specjalnie dla Gości Konferencji hotel Bristol przygotował specjalną ofertę cenową.

Rodzaj pokoju (Classic room) Cena za dobę
pokój jednoosobowy 630 PLN + 8% VAT
pokój dwuosobowy 730 PLN + 8% VAT